Albërie Hadërgjonaj del pa sutjena, çmenden të gjithë (FOTO)

alberie-hadergjonaj-620x330
Përkundër moshës, Albërie Hadërgjonaj po bën nam me linjat e saj perfekte.
Përveç në klipe, këngëtarja po i çmend ndjekësit e saj në rrjete sociale me postimin e fotografive ku duket tejet provokative.
Në një foto të fundit, ajo është shfaqur edhe elegante, por në sy ka rënë gjoksi i saj, të cilin nuk ka nguruar ta vë në plan të parë.
Në foton e postuar, Albëria shihet pa sutjena dhe kjo ka bërë, që ta marrë edhe më shumë vëmendjen.
1-191