Albana Osmani shfaq trupin seksi

Moderatorja e njohur shqiptare, Albana Osmani këto ditë po pushon ne plazhin e bukur në Jalë të Shqipërisë me një mike të saj..

Ajo ka publikuar disa fotografi ku ndër tjerash shfaq edhe trupin seksi.Moderatorja në këto foto shfaqet me bikini të zeza dhe trupin i saj duket mjaft seksi dhe i tonifikuar.