Albana Osmani ‘djeg’ rrjetin me foton seksi, por komenti Ermalit tërheq gjithë vëmendjen (Foto)

Albana Osmani ndodhet me pushime në Maltë nga ku po poston si rrallëherë foto me bikini. Para disa minutave moderatorja ka postuar një foto super seksi teksa i tregon të pasmet dhe linjat kamerës. Por përveç fotos së Albanës,vëmendjen e ka tërhequr edhe komenti i Ermal Mamaqit.

Ndjekësit e Albanës kanë qeshur me komentin e Ermalit ndërsa moderatorja i ka kthyer përgjigje: “Mendoja se nuk i ngaterroje”.