Alban Meha apo Cristiano Ronaldo? (Video)

apoShqipëria e ktheu në një ndeshje kontrolli miqësoren e djeshme në “Qemal Stafa” kundër Lituanisë. Një lojë e saktë dhe për më tepër tri gola që në 45 minutat e para treguan superioritetin e skuadrës së Gianni De Biasi, e cila që pas fitores në Oslo kundër Norvegjisë duket se ka marrë zemër.Por pa dyshim, ajo që ra më shumë në sy në këtë fitore 4-1 të kuqezinjëve ishte supergoli i futbollistit të Paderborn, Alban Meha. Shqiptari nga Kosova lëshoi një raketë nga gati 40 metra, në stilin alla Cristiano Ronaldo, duke lënë në vend portierin lituanez.

Like or Wait Seconds.    
Like To Watch

Close
Hape Videon me Like – Cliko LIKE qe te HAPET !