Aktorja shkodrane tregon lidhjen e saj me Edi Ramën, ka një mesazh sot për të

Aktorja shkodrane tregon lidhjen e saj me Edi Ramën, ka një mesazh sot për të4 korriku është një ditë e veçantë në historinë e Amerikës, ndërsa në Shqipëri përkon me ditëlindjen e Edi Ramës si dhe personave të tjerë publikë. Në këtë ditë feston edhe ish-aktorja e “Al Pazarit”, Rudina Dembacaj.

Ajo ka bërë një urim të veçantë në rrjetet sociale dhe në të njëjtën kohë ka shkaktuar një rrëmujë të vërtetë.

Zoti kryeministër, gëzuar ditëlindjen: ty, mua, Amerikës… Tom Cruise-i pastë faqen e zezë që s’na ftoi një herë për një gotë verë!” – ka përfunduar ajo video-mesazhin që ka postuar në Instastory e nga ku ka bërë tag edhe kryeministrin Rama, të cilin mesa duket e ftoi për “përforcime” në mënyrë që fjala t’i bjerë në vesh me patjetër aktorit amerikan.