Aktorja kapet mat duke pastruar ‘zogun’ (Video+18)

No chafe #nothighgapnoproblem

A video posted by @amyschumer on


Komediana Amy Schumer ka postuar një video paksa të çuditshmë në Instagram. Nën diçiturën “Pa kruajtje”, Amy tregon se vendos deodorant edhe tek kofshët, që të mos fërkohen me njëra-tjetrën.

Madje ajo ka shtuar dhe hashtagun “Nuk fërkohen kofshët, nuk ka problem”. Më pas ajo i është bashkuar emrave të njohur në tapetin e kuq, me një fustan të Alexander Wang.
xog