Aktorja e “O Sa Mirë” sfidon Rita Orën (Foto)

linda-23

Linda Jarani ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram.

Aktoren më mirë të njohur si Rozafa e serialit të mirënjohur shqiptar ‘O sa mirë’ e kanë krahasuar me këngëtaren shqiptare, Rita Ora.

li1

Në fakt, Linda ka të veshur një këmishë transparente teksa i shihen jelekët dhe kjo ka bërë që fansat e saj ta quajnë, Rita Jarani, transmeton Telegrafi.

“Vetëm edhe pak dhe bëhesh Rita Jarani”, ka qenë një ndër komentet e shumta që kanë ardhur në adresën e aktores në Instagram.

li2