Aksidentohet Vali Corleone, kjo është gjendja aktuale e ‘Kingu-t’ (Video)


Para disa orësh është aksidentuar Vali Corleone por gjendja e tij momentale është e mirë dhe nuk ka marrë asnjë lëndim. Ai për lajmi.net tregon se në veturë nuk ishte i vetëm por me një femër ndërsa si pasojë e shpejtësisë së madhe nuk e ka vërejtur akullin që është shfaqur para tij, Vali thotë se ishte me shpejtësi diku 280-90 derisa vetura e tij është rrokullisur 6-7 herë. Policia ishte në vendin e ngjarjes.