Aksidentohet rend Greta Koci

ppp

Këngëtarja Greta Koçi gjendet e shtruar në spital, pas një aksidenti të pësuar gjatë ditës së djeshme.

Ajo është e tronditur, por gjendja e saj shëndetësore duket të jetë e mirë, transmeton Telegrafi.

Koçi udhëtonte me një makinë xhip në momentin kur u përplas me një automobili tjetër të tipit “Ford”, i cili ishte i parkuar përgjatë rrugës Kamëz-Tapizë, ku të plagosur krahas këngëtares Greta Koçi, mbetën edhe të rinjtë Arsen Zenelaj dhe Melita Moho.

Këngëtarja Greta Koçi nga përplasja ka pësuar dëmtime në kokë dhe në mjekër.

Policia nisi hetimet për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti me tre të lënduar. /Telegrafi/

Greta Koci 2