Aksidenti tragjik në Korçë, viktimat dy vëllezër në moshë të re

Bëhet edhe më i rëndë, aksidenti tragjik i pasdites së sotme, ku në Korçë humbën jetën dy persona.
Mësohet se viktimat e aksidentit janë dy vëllezër në moshë të re, të cilët udhëtonin me motor, njëri në drejtimin e tij dhe tjetri pasagjer.
Noa.al mëson se viktimat janë per me shume
Vazhdo leximin në linkun më poshtë

Vazhdim