Aksidenti topless në Gstaad i Angela Martini-t (Foto)

Një hapësirë e veçantë në “People”me foto në të kuqe provokuese dhe me këtë titull. E tillë është Angela Martini, mbi të gjitha.
Nuk rri dot pa provokuar.

Kësaj here në një festim pikant 3-ditor në Gstaad te Zvicrës . Modelja shqiptare ka marrë pjesë në këtë takim, mes koktejleve, garave të skive, darkave dhe argëtimeve ekstraluksoze.

Kjo vajzë ka lindur për të qenë provokuese, aq sa e përmbajtur nuk mund të imagjinohet.

martini_1457958307-1588690-585x1024 angela_1457958320-3189849