Aksidentalisht i dalin në shesh (Foto)

Aktorja dhe modelja Kimberley Garner ka provokuar keqazi teksa e veshur me një fustan të kuq elegantë, ka treguar pak më shumë seç duhet nga trupi i saj. 23 vjeçarja është fotografuar me fustanin e ngritur lart ku dukeshin qartësisht të pasmet e saj. Por ky moment duket se ka qenë aksidental gjatë kohës që kjo e fundit ka zbritur nga makina, çka ka bërë që fustani t’i ngrihet sipër dhe të dalin hiret e saj të mbuluara nga mbathje të kuqe prej tyli.