Aksident i rëndë, një furgon me pasagjerë bie në liqenin e Shkopetit


Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Burrel. Një furgon me pasagjerë mësohet se ka rënë në liqenin e Shkopetit.

Drejt vendit të ngjarjes kanë shkuar forca të shumta policie dhe ambulancat.
aksident