Aksident i rëndë në Rinas, makina shpërthen në flakë (FOTO)

12645267_647742662031100_1785034549467228544_nNjë aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e së martës në Rinas ku një automjet u përplas dhe shpërtheu në flakë.

“Harta dixhitale e aksidenteve rrugore” raporton se zjarrfikësja e parë që erdhi në vendin e ngjarjes nuk dispononte shkumë për fikjen e zjarrit dhe u deshën disa minuta deri në mbërritjen e zjarrfikëses së dytë.

Ende nuk ka asnjë informacion për viktima, ndërsa automjeti u shkrumbua plotësisht.

 

12642492_647742718697761durres