Aksident i rëndë në Prishtinë (Foto)


Para pak çastesh ka ndodhur një aksident i rëndë në Prishtinë, në rrugën përballë ndërtesës Rektoratit të UP-së dhe Radio Kosovës.

Raportohet se ka edhe të lënduar në këtë aksident i cili besohet të ketë ndodhur si pasojë e mos përshtatjes së shpejtësisë dhe mos respektimit të rregullave të komunikacionit, transmeton Infokusi.

Më poshtë telegrafi publikon fotografitë nga vendi i ngjarjes:
o

o1

o2