Aksident i rëndë në Podujevë, një i vdekur

Një aksisdent i rëndë ka ndodhur sot në fshatin Gllamnik të Podujevës. Një veturë ka humbur kontrollin duke dalur nga rruga, që për pasojë ka mbetur një person i vdekur dhe katër të tjerë të lënduar rëndë.
Lajmin për Indeksonline e ka konfirmuar Isak Ejupi, komandant i stacionit për Podujevë.