Aksident, humbin jetën 3 persona

Shkon në tre numri i viktimave të aksidentit tragjik të ndodhur mbrëmjen e 22 prillit në aksin rrugor Levan-Vlorë.
Sipas burimeve të policisë ka ndërruar jetë edhe shtetasi Perlat Gudaj, personi i tretë që udhëtonte me mjetin me targë DR 0592E, i cili doli nga rruga si pasojë e shpejtësisë dhe përfundoi në një kanal.

Identiteti i dy viktimave të para nuk është bërë ende i ditur, ndërsa i treti që ndërroi jetë mëngjesin e sotëm është Perlat Godaj nga qyteti i Durrësit.