Ai momenti kur tregon gjoksin, por edhe ‘zogun’ (Foto- Video+18)

Fundjava nisi shpejt për Pascal Craymer.

Bukuroshja britanike kishte sfiduar të ftohtin londinez dhe doli me një fustan shumë të hapur. Aq i hapur sa ia nxori të gjitha në publik.

downloaddownload (1)

screenshot-gazeta-shqip.info 2016-01-29 16-07-05 (1)