Ai do ‘vdiste’ për ty nëse të shikon të veshur kështu

Të gjitha femrat motivohen për tu veshur bukur me idenë që do tërheqin vëmendjen e meshkujve përreth.

Ndaj edhe në shumivën e rasteve zgjedhin veshje tepër të ekspozuara për të rënë në sy. Megjithatë kjo nuk është zgjidhja e duhur, pasi meshkujt pëlqejnë feminilitet, thjeshtësi dhe sensualitet.

Nëse vishni një nga veshjet e listuara më poshtë, të jeni të sigurta që keni për të kthyer shumë koka.

Rroba palestre

Bluza të skuadrave sportive

Fustanet verore(plazhi)

Xhaketa lëkure

Pulovra të gjera

Kapele basketbolli

Bluza me shpinën jashtë

Xhinse të ngushta dhe bluzë të bardhë.