Afërdita me projekte të reja

aferdita-dreshajAfërdita Dreshaj planifikon një rikthim të bujshëm pas një pauze mjaft të gjatë në skenën muzikore.
Modelja shqiptare, e cila jeton në Shtete e Bashkuara të Amerikës, mendon të rikthehet për një kohë të shkurtër në Shqipëri për të filluar incizimet për këngët e reja.
Këtë lajm ajo e ka zbuluar për fansat e saj përmes rrjetit social “Twitter”, pasi shumë prej tyre kishin filluar ta ndjejnë mungesën e saj në muzikë.
Afërdita ka pasur një vit shumë të suksesshëm në fushën e modelimit, dhe duket se shumë shpejt do të kemi edhe këngët më të reja të saj.