Aferdita Dreshaj: Shqiptarët i futin hundët gjithkund

487935_475626902491104_1236335838_nKëngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj, është mjaft e përfolur në media për ndarjen e saj nga i dashuri Shpat Kasapi.

Afërdita Dreshaj, është shqetësuar kohët e fundit dhe është nervozuar me njerëzit që po merren me të.

Këngëtares si duket është duke i penguar që mediat dhe njerëzit po merren me të. Ajo madje në një shkrim të saj në rrjetin social facebook i ka porositur të gjithë që t’i shikojnë punët e tyre.

Dreshaj madje ka ironizuar me ‘shqiptarët’.

“O zot po vetëm njëherë bre vetëm njëherë ju kërkoj të shikoni punët e juaja dhe Përdorini Hundët vetëm për të marr frymë e jo për t’i Fut gjithkund !! Nuk ka ndryshim ne jemi Shqiptar :D ”, ka shkruar Afërdita Dreshaj në rrjetin social facebook.