Aferdita Dreshaj provokon përseri

417635_471354802918314_627263378_nPara se lajmi i ndarjes së Shpatit me Afërditën të pranohej nga të dytë, ditë më parë në rrjetin social ‘Instagram’ të modeles qarkullonin disa foto, madje shumë provokuese me meshkuj të huaj.

Këto fotografi janë hequr shumë shpejt nga ajo, por si duket e kanë bërë më shumë xheloz këngëtarin Shpat Kasapin që t’i thotë stop lidhjes me Afërditën.

Ndërsa, vetëm një ditë më pas modelja shkruan kështu në ‘Facebookun’ e saj “Të qenët vajzë është gjëja më e shtrenjtë dhe më e bukur në botë, andaj djem mbani ato dhe mos hiqni dorë asnjëherë !!