Afërdita Dreshaj harron Shpat Kasapin, flirton me Granit Xhakën

aferdita11

Edhe pse modelja Afërtida Dreshaj nuk ka folur shumë rreth ndarjes me të fejuarin e saj Shpat Kasapi, ajo thjesht e a pohuar ëtë fakt nëpërmjet rrjeteve sociale. Dhe nga mënyra se siështë shprehur ka lënë të kuptoj se nuk i është bërë shumë vonë nga kjo ndarje. Për më tepër, nga fotot e hedhura në faqen e sah të Faceboo ajo duket se por bën një jetë duke u argëtuar pa masë.

“Do kemi një natë crazy!! I cant ëait to dance ëith my beatys!!’ (mezi pres të vallëzojë me bukuroshet e mija), shkruan ajo poshtë një fotoje. Ndërkaq ajo është treguar shumë miqësore me futbollistin Granit Xhaka, dhe I ka shkruar në faqen e tij zyrtare në Tëitter: “Enjoying my hot relaxing tea..” ( Po e shijoj çajin tim të nxehtë, relaksues… ).

Ndërsa nga ana tjetër Shpati ka thënë se ka qenë ai që e ka ndarë Afërditën dhe jo mamaja e tij sic është përfolur në mediat.