Afërdita Dreshaj foto me Gojanoviç, ja sa rëndë e shajnë fansat


Këngëtjara dhe modelja Afërdita Dreshaj ka postuar në profilin e saj në Instagram një foto me Marko Gojanoviç, model nga Kroacia, por komentuesi e ‘’bën për një lek’’.
’Pse del me serbët? Tradhtarë e ndyrë’’, i shkruajnë në foto.

Dreshaj, modele dhe këngëtare është shqiptare e Malit të Zi, ndërsa Gojanoviç,
‘’Familje’’, shkruan në foton e saj Dreshaj që me sa duket ka ngjallur reagim.
r1

r2