Adrian Gaxha takohet ende me Luana Vjollcën (Video)

loading...

adrian_1477168640-7647791

loading...
Adrian Gaxha dhe Luana Vjollca janë ndër çiftet e ndara prej kohësh që akoma janë në mendjen e publikut. Në Express Rozë, Adriani ka thënë se ai akoma takohet me Luanën:

loading...