Adelina Thaci plazh me vajzen

Kengetarja se bashku me bashkeshortin dhe vajzen kane pushuar ne jug te Shqiperise.

Zmadho fotografinë

Adelina Thaci plazh me vajzen

Adelina Thaci se bashku me bashkeshortin Bardhylin dhe vajzen kane pushuar ne jug te Shqiperise.