Adelina Tahiri ‘puthet’ me Kastro Zizon?! (Foto)


Pas publikimit të një fotografie ku shihen Adelina Tahiri dhe Kastro Zizo bashkë me njëri tjetrin, janë ngjallur shumë reagime.
Në fotografinë e postuar nga vetë Adelina, dyshja shihet se janë afruar aq shumë afër njëri tjetrit, ndërsa buzët i kanë të fryera, transmeton lajmi.net.
Poza që ata kanë marrë ka ngjallë dyshime se në mos e kanë shkëmbyer ndonjë puthje./lajmi.net
AD

AD1