Adelina Tahiri ‘mbyll’ shoqen në banjo

Flitet se është bërë nervoz që nga publikimi i fotos pa makeup, të cilën e ka quajtur ‘’foto-montazh’’.

Megjithatë, Adelina Tahiri nuk është mbyllur në shtëpi për ta fshehur fytyrën e saj, që u cilësua ‘’me defekte’’. Këngëtarja, është shminkuar (më shumë se kurrë më parë) dhe ka dalur për të festuar.

Ajo, së fundi është shumë aktive në ndejat e nates, ndërkohë që po rri pak largë skenes muzikore.

Adelina dhe një nga shoqet e saj pas disa gotave, janë mbyllur në banjo dhe kanë pozuar shumë ‘’hot’’./bs/