Adelina na sjell verën para kohe

berisha_8053

Gjithmonë është komentuar si një femër seksi dhe me një trup për tu pasur zili. E këtë herë këngëtarja Adelina Berisha ka dashur të  reklamojë edhe këmbët e saj në një  foto të fundit që ka publikuar.Ndërsa lajm i mirë për meshkujt që e duan bukuroshen, ajo vazhdon të jetë single.

1170262_754657171337751_2078683207_n1