Adelina Ismaili detyrohej t’i paguante mijëra euro haraç Bandës së Vranjevcit (Video)

lajm6-enversekiraca_1475434138-2936295-1Në dokumentarin ekskluziv “Fytyra e frikshme e Prishtinës”, të emisionit Zona Express, janë transmetuar pamje të pa-transmetuara kurrë më parë dhe rrëfime të padëgjuara asnjëherë rreth një prej njerëzve më kontrovers të Kosovës së pasluftës, Enver Sekiraçës. Pjesë e dokumentarit është edhe historia e këngëtares së njohur, Adelina Ismaili me të dënuarin Sekiraça. Çfarë lidhje kanë pasur ata? Shikojeni videon e mëposhtme.