Adelina e “kallë” në Ferizaj (Foto)

Diva e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili, ka postuar disa foto në profilin saj zyrtar në rrjetin social “Facebook”, nga koncerti i saj i fundit të mbajtur në qytetin Ferizajt.
Në këto foto Adelina shihet si gjithmonë e bukur dhe me stil, por në vendin ku ajo ka mbajtur koncert shihen edhe shumë fansa të saj, gjë që edhe vetë diva i ka falënderuar.

Ajo në mbishkrimin e fotos ka shkruar “ THANK YOUUU FERIZAIIII !!!
Kur foto flet vet!”.