A po martohen Geti me Marinën? (Video)

geti-3

Një foto të noteri e reperit të njohur Getoar Selimi me Marina Vjollcën, ku i pranishëm ishte edhe babai i Getit, ka nxitur spekulimet se çifti janë kurorëzuar.

Ky lajm ka pushtuar portalet këtë javë, edhe pse shumë nga njerëzit mendojnë se Geti dhe Marina kanë mundur të jenë të noteri edhe për ndonjë çështje tjetër, si çështje pronësie.

Klikoni në videon mëposhtë për të shkuar direkt të lajmi.