A është një nga motrat Mustafa e egër në shtrat? (Video)

m_1477824622-1064775E vogla e motrave mustafa, Lule Mustafa, ka rrëfyer gjëra mbi jetën private. Në pyetjet provokative të intervistës “60 sekonda” në Prive, këngëtarja ka folur për eksperiencat e saj seksuale në mënyrë të kufizuar. Teksa u pyet se kë do ta fuste në shtrat çdo natë, ajo refuzoi të përgjigjet, Lulja vazhdoi duke thënë se i pëlqejën meshkujt bjondë. E pyetur nëse është e egër në shtrat, ajo tha se “këtë nuk e di ende”, duke aluduar në një farë forme se mund të jetë edhe e virgjër. Ndërsa nëse ka gjoks të madh dhe asocion me këngën “Mamica”, Lulja tha se nuk e gjen veten aty, ani pse ka gjoks mjaft të madh.