A është kjo trajnerja më seksi e fitnesit në botë? (FOTO) | Gjera

761279118

Ka plot modele tërheqëse në Instagram, që postojnë fotografi foooort “të nxehta”.

Por, shumë pak prej tyre janë të nivelit të Sophia Miacovas.

Për t’ua vërtetuar këtë, më poshtë Gazeta Express sjell për ju disa nga fotografitë më joshëse të modeles dhe trajneres së fitnesit.

2_1457294345-6236092

6_1457294363-6054668

9_1457294375-5682175

10_1457294379-4598697