A është kjo torta që Edi Rama do e hante me kënaqesi (Foto)

Tashme fushata eshte mbyllur,rezultatet kane dale dhe Edi Rama eshte shoferi i vetem i cili ka marre timonin e Shqiperise per ta drejtuar ate drejt standarteve Europiane.

Ai u komentua jo pak ne fushate per veshjen e tij me tuta dhe kemishen e bardhe me nurmin 2.

Ai u pa gjate gjithe fushates me nje veshje tejet sportive.

Te rinjte e njesise nr 2 ne Tirane kane postuar nje foto te nje torte e cila pervec dy gishtave qe Rama ju “rrembeu” Demokrateve eshte edhe veshja e tij. A do e haje te gjithe kte torte ai?