A është kjo e dashura e Gold Ag? (Foto)


Ka kohë që nëpër intervista reperi Arian Agushi, i njohur si Gold Ag, ka treguar se është në lidhje me dikë.
Mirëpo, asnjëherë nuk ka folur diçka konkrete duke dashur që ta ruaj privatësinë, transmeton lajmi.net.

Ai madje nuk ka as fotografi të postuara me të, por të njejtën gjë nuk e ka bërë edhe ajo.

Ne ju sjell disa foto të cilat na ngjallin dyshime nëse kjo është e dashura e këngëtarit, e cila poston fotografi të ndryshme me Arianin dhe merr lavdata të shumta.
Mirëpo asgjë nuk është e sigurt dhe mbetet ta shohim nëse ai do të tregoj se a është kjo vajza që ia rrëmeu zemrën.
g1

g2

g2

g3