A është kjo dasma më e shtrenjtë në Evropë? (Foto)

390c551b00000578-0-image-a-5-1475481623094_1475513171-7490905-680x350NJË ÇIFT ME MBIPESHË NË SLLOVAKI ËSHTË BËRË HIT NË RRJETET SOCIALE, PASI FUSTANI QË NUSJA VESHI KUSHTON RRETH 200,000 EURO – DHE E CILA U MBULUA ME ARI GJATË FESTËS SË DASMËS.

Fotografitë e Evka dhe Lukas në Sllovaki janë bërë hit në rrjetet sociale në Evropën Lindore dhe Rusi.

Në dasmën e tyre, nusja mbulohet me ari dhe para, transmeton Gazeta Express.

Shikoni fotografitë nga kjo dasmë e shtrenjtë: