A ËSHTË KJO AJO BUKUROSHJA? Fotografitë anoreksike të Angeline Jolie trondisin botën (Foto/Video)


Të gjithë ata që e kanë parë Angeline Jole gjatë vizitës në Athinë, nuk mund të besojnë se sa keq duket ajo.
Edhe pse lajmet si, Jole ka humbur peshë në mënyrë drastike, ka rënë në 36 kilogram, dhe po vdes nga anoreksia, mund t’u duken të ekzagjeruara, kur t’i shikoni këto foto atëherë nuk mund të tregoheni indiferent, pasi bukuria e dikurshme e aktores së famshme nuk është më si më parë, transmeton lajmi.net.
an