A e keni ditur se reja e kryeministrit Isa Mustafa është kaq e bukur (FOTO)


Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa ka një familje të mrekullueshme, familje kjo e cila përbëhet prej bashkëshortes se tij dy djemve dhe një vajze, shkruan Gazeta Blic.

Kësaj familje së shpejti i shtohet edhe një anëtar i ri shumë i dashur për ta, bëhet fjalë për nusen e ardhëshme të Besnikut.

Besnik Mustafa së shpejti do ta kurorzoj dashurinë e tij qe ka me fejesë me bukuroshen Edita Bajrami./GazetaBlic/
is1

is2

is3