A e dini se çfarë i ndodh trupit tuaj kur konsumoni tërshërë përditë? Përgjigja do ju mahnisë

Tërshëra është një nga drithërat më të konsumuara në të gjitha kohërat për vlerat e saj ushqyese dhe vetit energjike që zotëron, ajo ka qënë baza ushqyese në shumë qytetërime.
Ky produkt ofron vitamina si vitamina E, B6 dhe B5 dhe minerale si hekuri, selenium, magnez dhe bakër per me shum detaje rreth tërshërës
Vazhdo leximin në linkun më poshtë

Vazhdim