A do të plagosej Noizy po të ishte ende shok me Gold Ag (Video)

gold-ag-dhe-noizy-foto-658x380_1474823632-9743245Dy reperët më të dashur për publikun shqiptar, Noizy dhe Gold Ag, dikur ishin shok shumë të mirë, ndërkaq tash e një kohë nuk flasin. Në një intervistë për Express Rozë, Gold Ag ka treguar se a do të plagosej Noizy po të ishte ende shok me të.