8 vjeçarja norvegjeze me zë të mahnitshëm – VIDEO

0Teksa këndoi këngën Bang Bang të Nancy Sinatras, 8-vjeçarja Angelia Jordan preku këdo në sallën e Norways’s Got Talent.

Video ku ajo këndon po bën xhiron e botës prej zërit mahnitës dhe njëkohësisht të pjekur.