7 vjet pasi rrahu Rihanna’n, Chris Brown rrëfehet për incidentin (Foto)


Chris Brown ka folur për kohën kur kishte rrahur ish-të dashurën e tij, këngëtaren Rihanna.
“Ndjehesha si bishë. Mendova për vetëvrasje dhe gjithçka tjetër. S’mund të flija dhe të haja’, ka thënë 26 vjeçari.

Në mëngjesin e hershëm të 8 shkurtit të vitit 2009, Chris dhe atëherë e dashura e tij, Rihanna, kishin një zënkë që përfundoi me sulm fizik.
c1

Rihanna Robyn Rihanna Fenty...** FILE **In this combination file photo, Rihanna arrives at the Clive Davis pre-Grammy party in Beverly Hills, Calif. on Saturday, Feb. 7, 2009, left, and in this undated photo provided by TMZ, Rihanna is shown after she was beaten, according to TMZ. Chris Brown briefly appeared in court Thursday, March 5, 2009, hours after he was charged with two felonies stemming from what a police detective describes as a brutal argument between the singer and his girlfriend, Rihanna. (AP Photo/Matt Sayles and TMZ) NO SALES **

Rihanna Robyn Rihanna Fenty…** FILE **In this combination file photo, Rihanna arrives at the Clive Davis pre-Grammy party in Beverly Hills, Calif. on Saturday, Feb. 7, 2009, left, and in this undated photo provided by TMZ, Rihanna is shown after she was beaten, according to TMZ. Chris Brown briefly appeared in court Thursday, March 5, 2009, hours after he was charged with two felonies stemming from what a police detective describes as a brutal argument between the singer and his girlfriend, Rihanna. (AP Photo/Matt Sayles and TMZ) NO SALES **