7-vjeçari nga Kosova la gojëhapur tërë Belgjikën (Video)

auto-rezar1477733830_1477736137-9164028Është vetëm 7-vjeç, por ka lënë me gojëhapur jurinë e “Belgium’s Got Talent”. Rrezar Berisha, vogëlushi shqiptar nga Kosova ka kaluar në fazën tjetër të “Belgium’s Got Talent”. Ai ka konkurruar në këtë emision në kategorinë “beatbox”.
-Përshëndetje! Kush je ti?

-Unë jam Rrezari…

–Rrezar sa vjeç je?

-Unë jam 7 vjeç…

-Çfarë do bësh për ne?

-Une do bëj beatbox.

-Uau, prej sa kohësh bën beatbox?

– Me thënë të vërtetën e kam nisur kur kam qenë 4 vjeç…

-Domethënë ke 3 vjet që e ushtron? Tani merre mikrofonin dhe… Zonja edhe zotërinj a jeni gati të shikoni Rrezarin?

Bekijk meer video’s van Belgium’s Got Talent op VIDEO KLIKO KETU