50-vjeçarja shqiptare bëhet e virgjër për herë të dytë dhe s’do ta besoni përse

Një histori e pazakontë është rrëfyer mbrëmjen e së premtes në emisionin ‘Top Show Magazine’.
Ndihmës kirurgia Senera Hoxha ishte një ndër të ftuarat në panel për të folur rreth kirurgjisë estetike dhe e pyetur rreth ndonjë rasti që asaj i kishte mbetur në mendje,
Hoxha rrëfeu historinë e një gruaje rreth të 50-ave që kishte shkuar në klinikën ku ajo punonte.
‘Ajo erdhi bashkë me të bijën për të realizuar një rimodelim të pjesës intime.’-tregaoi ndihmës kirurgia, duke shtuar se vetëm më pas, zonja i kishte komunikuar se ajo donte të bëhej sërish e virgjër.
Vazhdo leximin e storjes duke klikuar linkun më poshtë:

50 VJECARJA