50 Cent i mbuluar me dollarë, demanton për falimentimin (Video+Foto)


Këngëtari i famshëm amerikan, 50 cent, ka demantuar me video e me dokumente se nuk ka falimentua
Pas lajmeve se ai ka bankrotuar, 50 Cent është bërë edhe gjysmë aktori duke treguar se ai është i tejmbushur me para.
Ai ka publikuar disa fotografi ku tregon se as këmbët nuk i gjen nga paratë që ka përsipër.
Ai ka publikuar video e fotografi ku shfaq se paratë dollarët e tij i ka gjithandej, madje edhe në frigorifer.
Për më tepër, ai ka publikuare dhe dëshminë zyrtare ku tregon për patundshmëritë dhe milionat që i posedon.
Tabloidi anglez, Daily Mail ka publikuar edhe të dhëna të ndryshme se nga i fiton ai paratë. Ai rezulton të ketë pasuri 64 milion dollarësh, pagë mujore 184 mijë dollarë, etj./lajmi.net
ola