41-vjeçarja që “ndez” plazhin

Sofia Vergara po kalon disa ditë pushimi në ishujt grekë me të dashurin e saj Nick Loeb dhe 41-vjeçarja tërhoqi vëmendjen me veshjen që i nxirrte në pah format.

Duke parë fotot duket e habitshme që Sofia është nëna e një djali 20-vjeçar nga martesa e saj e parë.

Aktorja kolumbiane është shprehur në rrjetet sociale se në Greqi ka shkuar për pushime dhe punë njëkohësisht.