41-vjeçarja Heidi Klum pozon ‘topless’ – FOTO

Ajo mund të mos jetë më engjëlli i ‘Victoria’s Secret’, por Heidi Klum ka ende atë që duhet për të pozuar me të brendshme. Bukuroshja gjermane ka pozuar topless për linjën e të brendshmeve ‘HK Intimates’ dhe duke e gjykuar nga fotot, 41 vjeçarja, nënë e katër fëmijëve nuk ka asgjë më pak nga modelet më të suksesshme të momentit me gjysmën e moshës së saj.

0

0a

0b