“300 mijë euro për virgjërinë time”, 20-vjeçarja ka diçka shumë të veçantë

2-204-680x350-530x300Një vajzë e re ka nxjerrë në shitje virgjërinë për më shumë se 300 mijë euro, pasi familja e saj humbi gjithçka ndërsa shtëpia e tyre u shkatërrua nga zjarri.

20-vjeçarja Katherine Stone u zhvendos në një prej bordellove më të njohura në Nevada vitin e kaluar, në mënyrë që të shiste virgjërinë. Vendimi i saj tronditi shumë persona, të cilët mendojnë se për herë të parë një vajzë duhet të kryejë marrëdhënie me një person që e dashuron. Pra, duhet ta heqë dashurinë për hir të dashurisë dhe jo për para.

Mirëpo, përgjigja e vajzës ia ka mbyllur gojën të gjithëve. “Njerëzit mendojnë se unë duhet ta bëj këtë gjë për hir të dashurisë dhe nëse e mendoni thellë-thellë, kjo është arsyeja pse po e bëj. Për hir të dashurisë që kam ndaj familjes time”, – është shprehur 20-vjeçarja.1-228

2-204-680x350-1