3 muaj më pari luti ish të fejuarin ta rrisnin fëmijën bashkë, çfarë ka ndodhur tani me 20-vjeçaren shtatzënë

Ajo u bë protagoniste e lajmeve në muajin shtator teksa i lutej dhe përgjërohej të fejuarit të saj që të ktheheshin bashkë dhe të shijonin frytin e tyre të dashurisë, fëmijën që sapo ishte ngjizur.
Bëhet fjalë për Florida Merselën, vajzën nga një fshat i Klosit, e cila është bërë sërish pjesë e emisionit “Me zemër të hapur”.
Pasi mori live refuzimin e të fejuarit të saj, Elvin Hoti, ajo përjetoi momente të vështira, mes lotësh dhe dramës, pasi ngeli e vetme. Por shpresat për 20-vjeçaren janë rritur. E përkrahur nga një qendër për femrat e braktisura, Florida sot shijon shtatzëninë në muajin e 8 të saj.
Vazhdo leximin në linkun më poshtë

Vazhdim